Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Tere.
Mis versioon see on? Sedaanil pole näinud. Väärtuslikum?
Numbriline on see!
Mis versioon see on? Sedaanil pole näinud. Väärtuslikum?
Numbriline on see!
-
Priit
- Postitusi: 1072
- Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
- Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Kas netist ei ole sellise kujundusega festivali mudeli kohta midagi leidnud? Oled proovinud otsida?
Kuna üritus toimus 1985a. siis mudel peabki numbriline olema.
Kuna üritus toimus 1985a. siis mudel peabki numbriline olema.
One Vision
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Muidugi olen netist uurinud. Esimese asjana uurin sealt ja ka foorumist siit. Seda, et kas ta numbriline või ei, see pole küsimus kui kapotil 1985....
Aga Katjuza on kapotil tavaliselt .Sellist varianti pole näinud millel uksel... Sellep ka küsimus!
Pilt netist siia, mida näinud olen.
Aga Katjuza on kapotil tavaliselt .Sellist varianti pole näinud millel uksel... Sellep ka küsimus!
Pilt netist siia, mida näinud olen.
-
Priit
- Postitusi: 1072
- Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
- Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Mina sellise kujundusega festivali mudelit näinud ei ole, aga see ei pruugi lõplik tõde olla. Kindlasti ei tea ka mina kõike. Samas kui netist ka ei leia, võibki olla võltsing.
Üks ametlik kujundus on kindlasti veel- festivali embleem kapotil ja punane kiri küljel
Üks ametlik kujundus on kindlasti veel- festivali embleem kapotil ja punane kiri küljel
One Vision
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Ebays müügis selline variant A1. Kirjelduses, et värviga kiri.
See selline nagu kirjeldasid. Vb siis minu variant ka üks lisaks
See selline nagu kirjeldasid. Vb siis minu variant ka üks lisaks
-
Priit
- Postitusi: 1072
- Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
- Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
No näed, leidsidki üles
Kuna 85a, siis logo ja kirjad ikka juba templiga vajutatud ehk värviga. Ma olen sellist universaalkerega Mosset ka näinud. Kindlasti olid sellise kujundusega festivali mudelite tiraažid väiksemad, mistõttu tuleb enamasti rohkem raha välja käia, kui tavakujundusega festivali mudeli puhul.
One Vision
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Jeii
Lisaks on ka mu mudelikataloogis pilt. Kuigi sedaani pole seal.
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Tere!
Oleks üks ülioluline küsimus. Mis aastast tuli mudelitele heledam läikiv kroom? Usun, et saate aru, mida silmas pean
Kas 1996 ndal oli veel vana kroom niivõrd kuivõrd?
Oleks üks ülioluline küsimus. Mis aastast tuli mudelitele heledam läikiv kroom? Usun, et saate aru, mida silmas pean
Kas 1996 ndal oli veel vana kroom niivõrd kuivõrd?
-
Priit
- Postitusi: 1072
- Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
- Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
1994a oli viimane aasta vana kroomiga. 1996a oli kindlasti juba uus, heledam kroom kasutusel.
One Vision
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Hästi. Aga kas läikiva kroomiga mudelid olid siis osad veel vana välimusega karpides? Lisan pildid
Vana mosse karbid 3 tk 1996 a templiga.
Vana mosse karbid 3 tk 1996 a templiga.
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Veel üks küss 
Ei leia Uaz 452V artikkli kinnitust , mis variant olema peaks...
Ei leia Uaz 452V artikkli kinnitust , mis variant olema peaks...
-
Priit
- Postitusi: 1072
- Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
- Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Täpselt nii, 1996a olid kasutusel veel vana kujundusega karbid, kuid kvaliteet võrreldes 80ndatega on päris vilets nagu isegi märkad. Kuni 94a olid ka karbid hea kvaliteediga trükitud, pärast seda toimus järsk langus. Ilmselt oli vaja toote omahind saada nii madalaks kui võimalik.
UAZ 452V artikli kinnitus: А41 - УАЗ-452В: Арт.С-СО-151д, ц.7р.30к.
UAZ 452V artikli kinnitus: А41 - УАЗ-452В: Арт.С-СО-151д, ц.7р.30к.
One Vision
-
sviljar
- Postitusi: 231
- Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
- Elukoht: Tartu
- Asukoht: Tartu
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Tänud. Uaz ise jah artikkli lõpuga ...151 aga mille karp? Miilitsa uazi vms?
-
Priit
- Postitusi: 1072
- Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
- Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa
Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)
Vot seda ma isegi ei tea kindlalt öelda... Keegi ehk oskab sellele küsimusele vastata 
One Vision