Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Tere.
Mis versioon see on? Sedaanil pole näinud. Väärtuslikum?
Numbriline on see!
Manused
IMG_20250401_183648.jpg
Priit
Postitusi: 1072
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Priit »

Kas netist ei ole sellise kujundusega festivali mudeli kohta midagi leidnud? Oled proovinud otsida?
Kuna üritus toimus 1985a. siis mudel peabki numbriline olema.
One Vision
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Muidugi olen netist uurinud. Esimese asjana uurin sealt ja ka foorumist siit. Seda, et kas ta numbriline või ei, see pole küsimus kui kapotil 1985....

Aga Katjuza on kapotil tavaliselt .Sellist varianti pole näinud millel uksel... Sellep ka küsimus!

Pilt netist siia, mida näinud olen.
Manused
IMG_20250404_145022.jpg
Priit
Postitusi: 1072
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Priit »

Mina sellise kujundusega festivali mudelit näinud ei ole, aga see ei pruugi lõplik tõde olla. Kindlasti ei tea ka mina kõike. Samas kui netist ka ei leia, võibki olla võltsing.
Üks ametlik kujundus on kindlasti veel- festivali embleem kapotil ja punane kiri küljel :)
One Vision
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Ebays müügis selline variant A1. Kirjelduses, et värviga kiri.
See selline nagu kirjeldasid. Vb siis minu variant ka üks lisaks🙂
Manused
IMG_20250405_104633.jpg
Priit
Postitusi: 1072
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Priit »

No näed, leidsidki üles :) Kuna 85a, siis logo ja kirjad ikka juba templiga vajutatud ehk värviga. Ma olen sellist universaalkerega Mosset ka näinud. Kindlasti olid sellise kujundusega festivali mudelite tiraažid väiksemad, mistõttu tuleb enamasti rohkem raha välja käia, kui tavakujundusega festivali mudeli puhul.
One Vision
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Jeii🙃Lisaks on ka mu mudelikataloogis pilt. Kuigi sedaani pole seal.
Manused
IMG_20250405_213127.jpg
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Tere!

Oleks üks ülioluline küsimus. Mis aastast tuli mudelitele heledam läikiv kroom? Usun, et saate aru, mida silmas pean 🙂

Kas 1996 ndal oli veel vana kroom niivõrd kuivõrd?
Priit
Postitusi: 1072
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Priit »

1994a oli viimane aasta vana kroomiga. 1996a oli kindlasti juba uus, heledam kroom kasutusel.
One Vision
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Hästi. Aga kas läikiva kroomiga mudelid olid siis osad veel vana välimusega karpides? Lisan pildid
Vana mosse karbid 3 tk 1996 a templiga.
Manused
IMG_20260619_090652.jpg
IMG_20260619_090643.jpg
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Veel üks küss 😁
Ei leia Uaz 452V artikkli kinnitust , mis variant olema peaks...
Manused
IMG_20260619_214206.jpg
IMG_20260619_214058.jpg
IMG_20260619_214049.jpg
Priit
Postitusi: 1072
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Priit »

Täpselt nii, 1996a olid kasutusel veel vana kujundusega karbid, kuid kvaliteet võrreldes 80ndatega on päris vilets nagu isegi märkad. Kuni 94a olid ka karbid hea kvaliteediga trükitud, pärast seda toimus järsk langus. Ilmselt oli vaja toote omahind saada nii madalaks kui võimalik.

UAZ 452V artikli kinnitus: А41 - УАЗ-452В: Арт.С-СО-151д, ц.7р.30к.
One Vision
sviljar
Postitusi: 231
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Tänud. Uaz ise jah artikkli lõpuga ...151 aga mille karp? Miilitsa uazi vms?
Priit
Postitusi: 1072
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn/ Lääne-Virumaa

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Priit »

Vot seda ma isegi ei tea kindlalt öelda... Keegi ehk oskab sellele küsimusele vastata :roll:
One Vision
Vasta