Bergepanther sai kenasti Minimaailmaks valmis ja küllap sai mõnigi siinse teema jälgija sellele seal ka oma silma peale visata.
Paari pisikest nüanssi veel kõpitsesin tema kallal ja nüüd on pildistamisring ka tehtud.
Kokkuvõtvalt mudelist ka paar sõna. Takomi mudel on oma teostuselt ja detailitäpsuselt ilmselt üks parimaid, mida üks mudelist tahta võib.
Üks näide tootja tähelepanust detailidele võiks olla näiteks see, et nii nagu päris Bergepanther istus vedrustusega pisut kõrgemal,
kui Panther, siis on Takom ka mudelil siin veermiku seadnud ca millimeetri jagu kõrgemaks kui oma Pantheri mudelitel. Ja mudeli üldmulje
puhul on see väga oluline detail.
Koos sisu ja vintsimajandusega oli see mudel ilmselt ka kõige keerukam, mida ma siiani kokku olen pannud - aga keerukus ei ole siin teps mitte halb asi.
Keerukas ei olnud ta mitte ainult täis-sisu tõttu, vaid mudel ise on äärmiselt mitmekihiline, lisaks kraana ja sahk ja kõik see
nõudis eriti värvimise ja kulutamise etapis võrdväärset tähelepanu. Ülejäänud kolaga tegin endal elu ise keeruliseks, aga tundub, et see tasus end
üldjoontes üsna ära. Kokkuvõttes - küll mitte algajaile, aga kindlasti soovitan seda mudelit kõigile edasijõudnutele, kellel natukenegi isutab
selliste vähe teistsugusemate masinate järele.
