Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas silverykssilm »

newvadik kirjutas:Kindlasti mitte , Silver . See on tehase mudel , mille koostamiseks lihtsalt võeti kiirabi keret .
Tegelikult ma mõtlesin seda, et kas reaalses elus ka sellist autot esines? ... :?
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
Kasutaja avatar
newvadik
Postitusi: 2983
Liitunud: 22. 05. 2006 21:05
Asukoht: tallinn

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas newvadik »

silverykssilm kirjutas:
newvadik kirjutas:Kindlasti mitte , Silver . See on tehase mudel , mille koostamiseks lihtsalt võeti kiirabi keret .
Tegelikult ma mõtlesin seda, et kas reaalses elus ka sellist autot esines? ... :?
Ja jällegi mu vastus "kindlasti mitte " :) . Isegi "õige" dekaalidega ja valge põhjaga mudel on ebaõige -mõned osad ja kirjad mudeli küljes puuduvad võrreldes päris autoga .
-------------------------------------
+372 516 2357
new_vadik@mail.ru
katikvadik@mail.ru
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas marko »

Crazzy007 kirjutas:Siia see teema soobib rohkem: Kas keegi on selliste asjadega varem kokku puutunud? "Made in USSR" lause puudub, aga samuti puudub artikeeli number!
Need võivad olla siseriiklikuks müügiks tehtud mudelid. Mingil ajal Avtoekspordi tellimusel tehtud mudelitel näiteks ei olnud kirillitsas kirju. Seega võimalik, et ilma Made in... kirjata, olid siseriiklikuks müügiks.
Crazzy007
Postitusi: 440
Liitunud: 9. 10. 2009 16:58

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Crazzy007 »

Hmm, mudel tulnud Inglismaalt =))
hundirattur
Postitusi: 38
Liitunud: 20. 03. 2010 11:19
Elukoht: Pärnukant

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas hundirattur »

mis värk selle made in USSR-ga üldse on? kas ilma on mudel hinnalisem või mida iganes? vaatasin oma kappi, osadel on ja osadel puudub see kiri:S. vabandage mu võhiklikkust.
Kasutaja avatar
newvadik
Postitusi: 2983
Liitunud: 22. 05. 2006 21:05
Asukoht: tallinn

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas newvadik »

hundirattur kirjutas:mis värk selle made in USSR-ga üldse on? kas ilma on mudel hinnalisem või mida iganes? vaatasin oma kappi, osadel on ja osadel puudub see kiri:S. vabandage mu võhiklikkust.
1. Kõige väärtuslikumad on need , mille põhja all leidub A... number , "Сделано в ссср" kiri , aga puudub "Made in ussr " kiri . Need mudelid valmistatud enne 1983 a. (v.a NIVA , mis oli algusest A...+made in )
2. Järgmine "aste" . Põhjal on A... number , ja mõlematel keeltel kirjad .
Siia võib ka lisada A... numbri - ja "Made in ussr " kirjaga mudeleid ,aga ilma "Сделано в ссср" kirjata . Nende mudelite vaheaeg 1983-1986|87|88 .
3. Numbrita mudelid . Väärtus on suhteliselt madal ja ei sõltu "made in" ja "сделано в ссср" kirjadest . Aga ikka varasemad mittenumbrilised mudelid , mis oli valmistatud 1986|87|88- 1991 on ikka väärtuslikumad kui mudelid hiljemast ajavahemikust , sest kvaliteet oli veel heal tasemel ja need mudelid on peamiselt katkuvabad .
...Enamus tsingikatkuta mudeleid on 1980-1991 ajavahemikust .
-------------------------------------
+372 516 2357
new_vadik@mail.ru
katikvadik@mail.ru
sviljar
Postitusi: 166
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Üks küsimus Moskvitch 426 A3 kohta. Helesinine ja kapotil dekaal XII Moskva 1985 . Pilt nagu snegurotska? Kas sel suurem väärtus kui tavalisel A3-l ? Mudeli värv täiesti ilus ilma vigastusteta ja 412 esituledega, metall põhjaga
Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas silverykssilm »

See antud mose mida sa kirjeldasid on jah vähe väärtuslikum.Tegemist siis Moskva 85 aasta noorsoo festivali embleemiga varustatud mudeliga.
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
sviljar
Postitusi: 166
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Küsimus Uaz 469 A34 kohta. Põhi plastmass, all kiri sdelano v sssr, liigutatav tagavara ratta kinnitus, lühem konks, eraldi esi võre, hall katus, sõjaväe roheline kere. Karbis paber et 1994a oma aga, siis ju pidid teistmoodi osad asjad olema. Põhi metall, esivõre kerega ühes tükis, tagavara ratas otse kereküljes jne. Kas see paber teine. Võib selle mudeli valmistusaasta ikka sinna 83-86a. vahele jääda?
sviljar
Postitusi: 166
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas sviljar »

Mõned pildid siis kõnealusest.
Manused
IMG_8440.JPG
IMG_8439.JPG
IMG_8443.JPG
IMG_8435.JPG
Kasutaja avatar
newvadik
Postitusi: 2983
Liitunud: 22. 05. 2006 21:05
Asukoht: tallinn

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas newvadik »

sviljar kirjutas:Küsimus Uaz 469 A34 kohta. Põhi plastmass, all kiri sdelano v sssr, liigutatav tagavara ratta kinnitus, lühem konks, eraldi esi võre, hall katus, sõjaväe roheline kere. Karbis paber et 1994a oma aga, siis ju pidid teistmoodi osad asjad olema. Põhi metall, esivõre kerega ühes tükis, tagavara ratas otse kereküljes jne. Kas see paber teine. Võib selle mudeli valmistusaasta ikka sinna 83-86a. vahele jääda?
Kõik õige , "light"-versioonid natuke hiljem tootmisse läinud . 90-ndate algusest pärit ka prantslaste tellimisel valmistatud haruldased tuletõrjed, miilitsad , VAI´d jne (nii 469 kui ka 452 baasil ) , kõik need olnud ka veel "õige" kujuga - eraldi esivõre , kroomitud veljed jne ...
-------------------------------------
+372 516 2357
new_vadik@mail.ru
katikvadik@mail.ru
Kasutaja avatar
newvadik
Postitusi: 2983
Liitunud: 22. 05. 2006 21:05
Asukoht: tallinn

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas newvadik »

Lisan ka seda , et 1983 a. mudelid on metallpõhjaga ja Sdelano v SSSR kirjaga , 1984 aastast 90-ndateni oli ka metallpõhi aga MADE in USSR kirjaga . Mudel oli tootmises nii Agatis , kui ka UAZ-tehases , pisierinevusi ka leidub nendel ...
-------------------------------------
+372 516 2357
new_vadik@mail.ru
katikvadik@mail.ru
MorzokMan
Postitusi: 16
Liitunud: 16. 12. 2011 11:53
Elukoht: Tartu

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas MorzokMan »

Küsimus järgmine - kas on teada ka eksimusi põhjade allakruvimisel? Nimelt oman punast Vaz 01-te aastast 84, millel all A17 põhi (mis vihjab vist miilitsale..?) Kuna masin pärit kogust, mille omanik arvatavasti ei teadnudki nummerdamisest, ning oli ta selle mudeli esimene omanik, siis ei näe ka võimalust, et keegi oleks isetegevusega tegelenud.
Meelisp
Postitusi: 186
Liitunud: 14. 06. 2010 11:46
Elukoht: Tallinn

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Meelisp »

minul oli lastel mängida ka üks heledam roheline Lada 2101, millel all põhi A17. kuna mootor oli terve, siis vähetõenäoline, et keegi oli põhja vahetanud.

samamoodi oli mul isa kogus 412 A8 põhjaga mosse, mis oli siis elevandiluu värvi (võibolla ka pleekinud valge) ja punaste olümpiaembleemidega. tavaliselt olid olümpiamossed tavamudeli põhjaga.
Kasutaja avatar
Tarmo80
Postitusi: 59
Liitunud: 28. 08. 2012 14:37
Elukoht: Haapsalu
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Numbrilised mudelid (kõik kuni A43)

Postitus Postitas Tarmo80 »

See teema siin peaks sobima minu ühele küsimusele vastuse otsimiseks... nimelt kas "õige" A4 on ümmarguste esituledega või kandiliste esituledega? Endal on mul A4, millel on kandilised esituled, ent märkasin molotok-is müügikuulutust, kus oli ümmarguste esituledega A4.
Not all those who wander are lost.
Vasta