Aoshima Top Secret Fusion RR Skyline BNR34 GT-R 1/24

autod, bussid, veokid
Vasta
RUF
Postitusi: 17
Liitunud: 15. 03. 2024 13:24
Elukoht: Harjumaa

Aoshima Top Secret Fusion RR Skyline BNR34 GT-R 1/24

Postitus Postitas RUF »

Teine ehitus mis pooleli ja üsna algusjärgus. Hästi Nissani keskne on mul kogu nokitsemine praegu. Kuigi see konkreetne pole kindlasti mu lemmik R34'dest, siis ette võtsin ma sellepärast, et Aoshimat pole veel ehitanud. Miks üldse siis ostsin? Oleks võinud ju mida iganes osta... Ja tegelikult oli üks teine kit juba peaaegu algust saanud. Nägin ühes Soome mudelipoes Aoshima Mines'i R34 otsides Aoshima Top Secreti mudelit. Too Minesi versioon on mu lemmik. Kuna ma teadsin, et mõlemad mainitud Aoshima kitid on hetkel üsna haruldased, saatsin lingi ühele tuttavale automudelite nokitsejale. Kuna ta vist suudab haigust ohjes hoida, siis ta kohe seda tellida ei soovinud, kuigi mainis, et lahe mudel tõesti. Jõudsin ühe päeva umbes higistada kui osutkorvi panin ja endale koju lasin saata :mrgreen:
Pilt

Pilt

Kit on üsna detailne. Välja arvatud põhi, mis on väga detailivaene ja võrreldav Fujimiga.
Pilt

Esimesed detailid kruntimiseks ettevalmistatud.
Pilt

Pilt

Pilt

Istmetele tegin seljatugedesse vööaugud.
Pilt

Kuigi kiitsin kiti detailsust, siis tegelikult on kit üsna kaugel tõelisest autost. Päris Fusion RR on umbes 700 hobuseline rinkapill mis sõitis Tsukubal alla minutilise aja. Kitis olevad pidurid on nii väiksed, et isegi stock R34 GT-R pole nii väikseid pidureid. Päris autol pole tagaistmeid sees ning on täis turvapuur. Kitis on tagaistmed ja puur puudub. Päris autol on armatuuril lisakellasid, nuppe jne. Kitis on stock armatuur. Päris autol on ees kaks Recaro sportistet, kitis on üks Recaro iste ja kaks stock istet. Nokitsemist jagub... Üritan siiski võimalikult originaalilähedaseks teha.
Vasta