Fujimi Honda NSX-R 1/24

autod, bussid, veokid
Vasta
RUF
Postitusi: 17
Liitunud: 15. 03. 2024 13:24
Elukoht: Harjumaa

Fujimi Honda NSX-R 1/24

Postitus Postitas RUF »

Minu esimene plastikmudel, millest kõik alguse sai ning mis valmis küll juba mõnda aega tagasi (üleelmine aasta). Kuna mul neid mudeleid nii palju tehtud ei ole, siis panen selle jubeduse ka siia tagantjärgi ülesse. Saate naerda :lol:

Tegelikult algas mu jaoks plastikmudelite ehitus juba 2000ndate alguses, kui eBayst tellisin kaks plastikmudelit. Too hetk oma lemmikud - NSX ja Evo. Tol hetkel ma ehitusega väga kaugele ei jõudnud, kuna aerosoolvärvidega värvimine ei tulnud mitte kuidagi välja ja Youtube ei olnud ka veel päris see, nagu ta nüüd on...

Nüüd paar aastat tagasi müüsin aja, raha ning ka koha puudumise tõttu maha oma hobiauto. Aga raske oli ilma autodeta hakkama saada. Seega vahetasin 1:1 skaala välja 1:24 skaala vastu :D Nüüdseks on aga selgunud kurb tõsiasi, et ega see 1:24 skaala ehitamine ka odav ei ole :cry: Vähemalt saab toas seda ehitada ning ei pea eraldi garaaži rentima. Ei roosteta ka. Kütust ka ei võta.

Hobiauto viimaseid varuosi keldrist otsides ning müüki pannes leidsin keldris pikalt seisnud Fujimi karbid. Mõlemaid kite olin juba alustanud ning veidi rikkunud. Otsustasin siis puhtalt lehelt alustada ning ma ei tea, miks ma klapptuledega NSX nüüd ei ostnud, kuna too meeldib mulle palju rohkem. Aga nüüd ongi võimalus kunagi oma esimene käkk uuesti teha ja seekord siis Tamiya klapptuledega NSXi näol, mis on ka palju detailsem kit. Sama kiti ehitada oleks ju igav :)

Natuke modifikatsioonidest:
Veljed on 20 tollised Aoshima SSR Professor VF1. Disainiga olen väga rahul. Kahjuks on liiga suured.
Kustom splitter
Kustom küljekarbilisad
Kustom summutiotsad

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis RUF, 19. 03. 2024 11:18, muudetud 1 kord kokku.
Ints28
Postitusi: 40
Liitunud: 18. 05. 2023 14:31
Elukoht: Põltsamaa

Re: Fujimi Honda NSX-R 1/24

Postitus Postitas Ints28 »

Tore uusi liikmeid siia liitumas näha. Mudel ju hästi õnnestunud küll, natuke mõnes kohas värvimis ebatäpsust on sisse tulnud. Kui plaanis veel ehitada, siis soovitaks uste ja paneeli vahed esile tuua, annab üldisele ilmele juurde. Eks iga hobi on kulukas mõneti aga kui põhi asjad olemas juba siis lihtne ehitada. Et julget peale hakkamist selles maailmas.
K96
Postitusi: 5
Liitunud: 1. 06. 2023 17:45
Elukoht: Kalamaja

Re: Fujimi Honda NSX-R 1/24

Postitus Postitas K96 »

Naermiseks küll põhjust pole - esimese kohta täitsa viisakas ju. Ja olles veidi ka su kollast Evot ja ka edaspidiseid mudeleid näinud, tundub, et ehitada oskad sa küll. See, et esimesed veidi lopergused ja liimiplekilised tulevad, pole midagi hullu - oskused tulevad aja ja praktikaga (tean omast käest).

Oleks tore ükskord oma silmaga ka su mudelid ära näha, siis saaks ehk rohkem viriseda.
RUF
Postitusi: 17
Liitunud: 15. 03. 2024 13:24
Elukoht: Harjumaa

Re: Fujimi Honda NSX-R 1/24

Postitus Postitas RUF »

Tänud-tänud!

Lisasin esimesse postitusse ka infot modifikatsioonide kohta ja panen ka siia infoks.

Natuke modifikatsioonidest:
Veljed on 20 tollised Aoshima SSR Professor VF1. Disainiga olen väga rahul. Kahjuks on liiga suured.
Kustom splitter
Kustom küljekarbilisad
Kustom summutiotsad
Reverse rake (ei ole taotuslik :lol: )
simo5555
Postitusi: 77
Liitunud: 8. 12. 2023 8:54
Elukoht: Tartu

Re: Fujimi Honda NSX-R 1/24

Postitus Postitas simo5555 »

Ma just tahtsin küsida, et mis veljed need on, aga sain juba vastuse :D Naerda ei ole siin midagi - väga ilus ja sirge mudel.
Vasta