GAZ 24 baasil vähelevinud autod.

Siin on mudelite ehituseks ja tuvastamiseks vajalike piltide ja jooniste kogumik. Lisaks artikleid mudelitest erinevatest ajakirjadest ja ajalehtedest.

Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: GAZ 24 baasil vähelevinud autod.

Postitus Postitas silverykssilm »

Oletades , et duubel 24- l on sumbutisüsteem enamvähem sama , siis ma ei teinudki väga valesti seda. Panen pärast ka pildid. Aitäh info eest.
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: GAZ 24 baasil vähelevinud autod.

Postitus Postitas silverykssilm »

Täna mööda netiavarusi kolades leidsin niisuguse huvitava jutu.
Manused
Screenshot_20200908-103415.png
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: GAZ 24 baasil vähelevinud autod.

Postitus Postitas silverykssilm »

Veel on olemas ka modifikatsioon GAZ 24-24 -st ehk GAZ 24-25. Sellest autost jällegi andmed erinevad. Kuskilt lugesin välja et vahe oli ainult sideseadmetes. Duubel 24-l oli telefoniks ALTAI , 24-95 -l miskit muud, nimi ei jäänud meelde. Kuna minu vene keel on veidi kesine , siis tegin google tõlkeprogrammiga otsetõlke ühest venekeelsest artiklist mis jällegi ajab muud juttu - See oli varjestatud elektriseadmetega masina modifikatsioon, mis sai indeksi 24-25 ja oli mõeldud spetsiaalsete sideseadmete paigaldamiseks. Varjestus aitas oluliselt vähendada mootori tekitatud müra, mis parandas süsteemide jõudlust. Selleks kaeti juhtmed tugevdatud korpustega ja starteril oli ka oma kaitse.
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: GAZ 24 baasil vähelevinud autod.

Postitus Postitas silverykssilm »

See video väidab, et peale valge ja musta GAZ 24-24 oli veel olemas halli värvi versioon. Samas, ei pruugi see versioon ka õige olla , lihtsalt tehti video veidi põnevamaks ja kogu moos.

https://www.youtube.com/watch?v=y2-YvsGml7Y
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
Vasta