Mudelitootja High Speed

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
MartinL
Postitusi: 86
Liitunud: 15. 04. 2006 13:22
Asukoht: Tallinn

Mudelitootja High Speed

Postitus Postitas MartinL »

Kas kellelgi on kokkupuuteid sellise firmaga? On tegu vaid lihtsalt mänguasjadega? Hind ju selline odavapoolne.Ütleme , et mudel reaalsest autost oluliselt ei erine. Endal üks selle tootja oma olemas ja 2 veel tulemas.
Minu tagasihoidlik arvamus , et tegu siiski mänguasjadega. Olulist detailsust küll pole , ent mindagi puudu ka mitte. mõned näited - Kojamehed ja ükselingid valatud koos klaasidega ; heledad tuleklaasid (tagurdustuled) j on värvitud , mitte eraldi materjalist. See on arvamus esimese mudeli põhjal.
Kasutaja avatar
simson
Postitusi: 446
Liitunud: 15. 05. 2007 22:05
Elukoht: Rapla
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas simson »

Minu arvates küll mänguasja ei meenuta. Üsna detailsed.
Mul on üks Porsche ja olen üsna rahul kvaliteediga.
Manused
Porsche 924 1978 2.JPG
MartinL
Postitusi: 86
Liitunud: 15. 04. 2006 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MartinL »

Mul see sama Porsche.
Kui järgmised 2 (mõlemad 911) kätte saan , teen võrdlused teiste tootjatega (Minichamps , Norev).
Kasutaja avatar
xander4
Postitusi: 497
Liitunud: 22. 03. 2006 16:18
Elukoht: Raplamaa

...

Postitus Postitas xander4 »

Endal leidub ka paar Porsche`t ... pigem kipub salongi pool jääma Minichamps`i ja Norev`i toodangule alla .
Samas kui netis veidi ringi surfata ja neid hea hinnaga saada siis on tegemist ikkagi korraliku mudeliga. Enda omade eet maksin keskeltläbi 125 kr. tükist ja see sisaldas juba postikulu ...
size doesn`t matter ...
Heringson
Postitusi: 104
Liitunud: 6. 07. 2007 23:44
Elukoht: Tallinn
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heringson »

Mina olen ostnud 6 selle firma Porschet, mis olid Schuco Juniorline pakendis ca 90 EEK tk. Noritav võiks olla jah salong, mis jääb oluliselt alla Schuco Juniorline pakis Welly toodangule. Aga selle raha eest on mudelit küll - samas mudelautod.ee küsib näiteks sama GT2 eest 299 EEK ja peale karbi pole ma suutnud küll mingit muud erinevust tuvastada.
Vasta