Russobalti mudelite erinevused

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
kolz
Postitusi: 199
Liitunud: 29. 12. 2005 11:49
Elukoht: Hiiumaa
Asukoht: Hiiumaa

Russobalti mudelite erinevused

Postitus Postitas kolz »

Russobalt limusin 1912 a. sinine A32, sellel käib kapott ära? Olen ka teisi Russo-Balte ärakäivate kapotidega näinud. Kas kõigil peavad kapotid ära käima või on see uuem partii? Uurisin enda omi ja neil ei käi ühelgi ära.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Postitus Postitas marko »

Russobaltidel käis ära kapott ainult alguses, kõige esimestel oli ka mootoriimitatsioon, mida uuematel nagu minu oma pole. Hiljem enam kapott lahti ei käinud. Millistel Russobaltidel need lahti on käinud ma täpselt ei tea, see on minu RB kogus esimene selline. Kui RC-forum.ru d lugeda, siis seal kuskil oli sellest pikemalt juttu, aga hetkel ei leidnud üles.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Postitus Postitas marko »

See on jah sedasi tehtud, suht robustne variant.

Lisaks AGATile teeb Russobalte ka MAL-Studio, kasutavad küll AGATi detaile, nagu rattad, raam jne.
Simmtann
Postitusi: 582
Liitunud: 30. 12. 2005 21:51
Asukoht: tallinn, nõmme , kiwa

Postitus Postitas Simmtann »

sellise kastiga tegin ise ka järgi.
minul on gaz aa kast taga.
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 100
Liitunud: 9. 08. 2010 19:45
Elukoht: Tallinn

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas Peeter »

Kas keegi teab, kumb on vanem. Kui Russobaltil on A-nr. põhja all löödud alla äärde või kui A on keset põhja tagasilla kandis ? See vist kõikidel Russodel niimoodi, peale A22 - millel ainult all ääres?
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas Priit »

Minu teada ei sõltu see märgistuse asukoht mudeli vanusest vaid konkreetselt mudelist endast. Tagasilla juures on märgistus A37`l , samas all ääres on A22, A35 ja A36, kuid A32`l on näiteks hoopis üleval ääres.

Tervitades,
Priit
One Vision
Meelisp
Postitusi: 186
Liitunud: 14. 06. 2010 11:46
Elukoht: Tallinn

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas Meelisp »

Priit - kas see tumeroheline A22, mille oksjonilt eile võitsid on ikka originaal või üle värvitud? - mulle jäi ähmaselt pildilt mulje, et porilauad ja astmelaua alune olid ka tumerohelised. tavaliselt on need ikka mustad.

meelis
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas Priit »

Nägin ise ka neid kere värvi pori-ja astmelaudu, aga ausalt öeldes ma ei oska seda isegi nii öelda. Kuskil oleks nagu veel näinud sellist kombot. Kui tuleb välja, et on üle värvitud, siis muidugi läheb hind korrigeerimisele, sest kuulutuses polnud sellest sõnagi.
Kui kasutaja umm`i kollektsioonist pilte vaadata, siis tunduks karbis oleva punase sisuga tum.rohelisel Russol samuti rohelised pori-ja astmelauad olema, aga eks ma teen selle asja endale lähiajal selgeks.
One Vision
Meelisp
Postitusi: 186
Liitunud: 14. 06. 2010 11:46
Elukoht: Tallinn

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas Meelisp »

Kuna mul on endal üks laitmatu vanem Russo karp olemas, siis jälgisin ka ise seda oksjonit, et karbile väärikas sisu saada Kuid kõik pildid, mis ise leidsin tumeroheliste Russode osas, olid porilauad mustad ja jäin ise oksjonist kõrvale. Aga eks anna teada, kui mudeli kätte saad jne
umm
Postitusi: 109
Liitunud: 13. 12. 2008 14:03

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas umm »

Täiesti OK kombinatsioon, kus astmelauad kerevärvi, kaldub harulduse poole.
Kui kodumaale jõuan, siis teen fotod.
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas Priit »

Ma juba jõudsin Vadimi käest ka uurida ja sain enam-vähem sama vastuse :) .

Tänud mõlemale härrale!
One Vision
margo73
Postitusi: 194
Liitunud: 18. 12. 2007 21:33

Re: Russobalti mudelid

Postitus Postitas margo73 »

Tumerohlised porilauad täitsa olemas orginaalis mul endal olemas . pilt olemas vast minu koguall.
Vasta