Vektori 1:43 plastik KITid

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Vektori 1:43 plastik KITid

Postitus Postitas marko »

Firma Vektor on lasknud välja seeria mudeleid kokkupanemata ja värvimata KITidena.
Hetkel ma tean, et on olemas järgmised mudelid:
Gaz 69
Gaz 69A
Gaz 19 postivedu
Gaz 69 2P62 Shmel
Gaz 69 baasil miilitsaautod
Start mikrobuss
Gaz 69 ANP-20 tuletõrje koos haakega

Hinnad peaks olema suurusjärgus 300-500 EEK. Komplektis on kõik plast- ja muud osad värvimata ja osaliselt ka valujääkidest puhastamata kujul. Värvid ja liimid tuleb ise vaadata. Lisaks on mingi kokkupanemise juhend ka.

Suve poole peaks neid ka saama tellida.

Loodame, et 1:43 KITid muutuvad sama levinuks kui 1:35 ja see valik laieneb ka veoautodele ja bussidele.
Pilte komplektidest saan ehk õhtuks.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Postitus Postitas marko »

Esimesed 2 KITi mul kodus olemas. Päris tõsine ja täpne töö neid kokkupanna. KITis kõik vajalik peale värvide ja liimi. Plastosad vajavad puhastamist ja mõnest kohast pisut lihvimist/järelaitamist, aga midagi keerulist ei tundu selles olevat.
Seega, kes tahab saada suhteliselt odavalt korraliku mudelit ja lisaks ise veel ka selles protsessis osaline olla, siis nendele on need KITid head.
Siiski tundub mulle, et eelnev kogemus plastmudelite kokkupanemisel võiks olla.
Manused
startkit.JPG
Kitid.JPG
Zorg
Postitusi: 295
Liitunud: 30. 12. 2005 18:10
Elukoht: tallinn

Postitus Postitas Zorg »

Kas see mis sul "Uut minu kogus" teema all on, on see sama KIT? tähendab et kas oled mõne mudeli kokku kah pannud juba?
võidab see, kellel on surres kõige rohkem mudeleid
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Postitus Postitas marko »

Sama mudel, aga kokku on minu oma pandud ikka Vektoris. See sai ammu enne neid KITe tellitud. Ise kokkupannes tuleb sama mudel välja.
Vasta