"Haruldane" ZAZ968 A16 osta.ee`s

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

"Haruldane" ZAZ968 A16 osta.ee`s

Postitus Postitas Priit »

Õhtu!

https://www.osta.ee/index.php?fuseactio ... tion_asked

Üldiselt mulle ei meeldi veebikonstaabli rollis olla, aga täna tundsin, et tuleb sõna sekka öelda.
Rumal võib ju olla, see on iga inimese õigus, kuid ma ei arva, et seda tuleks avalikult demonstreerida.
Ehk siis lugu sellest, kuidas ülimalt rariteetne kollane A16 osutub lähemal vaatlusel juba Venemaal toodetud ja kehvalt üle värvitud käkerdiseks. Müüja ei lase ennast sellest suuremat heidutada ja peab seda sellegipoolest rariteetseks mudeliks.

Minu viimane kommentaar, millele ei pruugi vastust tulla ja mille tõttu see ei ole seal keskkonnas nähtav:
"Palun, palun :) Kas Teile ei tundu, et mudel on värvitud nii, et luuke pole üldse küljest ära võetud? Detailide vahed on pealt värviga ära uputatud, seetõttu jätabki liigselt süvenemata mulje nagu need oleks kerega ühes tükis. Originaalis ei värvitud kunagi nii paksu värvikihti isegi vanadel cccp mudelitel (ehk siis minu mõistes rariteetidel) kuigi need oli päris kvaliteetselt värvitud. Uuematel mudelitel oli värvikiht veel õhukesem. Siin näeme hoopis vastupidist pilti. Ka värviti kered eraldi ja luugid eraldi. Vanematel mudelitel (näiteks Kombi ja Mosse kastiks) võite mõnikord näha, et uste/ kapoti värv ei pruugi kere omaga 100% kattuda ja just samal põhjusel. Sapaka kapotile on sattunud mingi mustus või tera värvi sisse, mis on hiljem korraliku augu värvikihti jätnud kui see eemaldati. Põhja all riivavad silma kere ääred, eriti eest tagavararatta alune koht, kust on töö käigus värv maha tulnud. Kui Te seda ise üle ei värvinud, siis on tulnud lihtsalt natuke kooliraha maksta, mida ikka tuleb ette kui ei oska selliseid asju tähele panna. Aga jah, kõik mis on 1:43 mõõtkavas ja kollast värvi ei ole veel haruldane :)"

Ei oskagi nagu rohkem midagi öelda.
One Vision
andres500
Postitusi: 31
Liitunud: 13. 07. 2008 23:17
Asukoht: Tartu

Re: "Haruldane" ZAZ968 A16 osta.ee`s

Postitus Postitas andres500 »

Väga hea postitus. Kiidan heaks.
MarekM
Postitusi: 558
Liitunud: 1. 04. 2006 10:21
Elukoht: Eesti
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: "Haruldane" ZAZ968 A16 osta.ee`s

Postitus Postitas MarekM »

Tubli, et ärikatele märkuse teed!
Vasta