Kamaz 5325 mudeli erinevused

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
hundupoeg
Postitusi: 192
Liitunud: 23. 08. 2013 19:54
Elukoht: Võru

Kamaz 5325 mudeli erinevused

Postitus Postitas hundupoeg »

Tere.Osta.ee-s on myygil väga kahtlse väärtusega Kamaz 5325 .Paistab nagu oleks mitmest kokku ehitatud.Kabiin vanem ,esivöre ja raam uuemad.Või mingi ylemineku varjant.Minu kogus oleval vanema tyybi omal lai kaitseraud ja ilma piluteta esivöre.Hind on ka muidugi .........
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas Priit »

Raami kohta ei oska kommenteerida, siiani ei teadnudki et selle kaitserauaga 5325 ka on, mõtlesin et ongi ainult laia rauaga. Enda 95-96a uuemal mudelil oli ka lai kaitseraud. Aga võre on vist jah vale, sellise võre juurde kuulub juba n.n. pika klaasiga ehk uuem kabiin. Mustad peeglid ja sumpa on kah nii ja naa, vanematel olid need valged.
Oleks mudel originaalseisus siis oleks hind isegi enam vähem ok, sest to karp on vägagi rariteetne ja annab minu silmis 10-15Euri mudeli hinnale juurde, ehkki pole ideaalses korras.
One Vision
hundupoeg
Postitusi: 192
Liitunud: 23. 08. 2013 19:54
Elukoht: Võru

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas hundupoeg »

Molotok.ru -s neid ikka leidub,hinnad alates 380-3900 rublani.
Opossum
Postitusi: 73
Liitunud: 13. 11. 2011 0:06
Elukoht: Harku vald
Asukoht: Harjumaa

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas Opossum »

Manused
k5325.jpg
k5325-1.jpg
hundupoeg
Postitusi: 192
Liitunud: 23. 08. 2013 19:54
Elukoht: Võru

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas hundupoeg »

Sellest jah
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas Priit »

Molotokist tulevad saatmiskulud ka veel lisaks :)

Aga kirjutati mulle privaatselt, et pidavat õiges konditsioonis olema see Kamaz. Ju siis nii on ja mina eksisin kui nii kindlat teatakse öelda. Nii et jätke meelde, esineb ka sellist varianti.
One Vision
530
Postitusi: 10
Liitunud: 5. 11. 2010 15:25
Elukoht: Tallinn

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas 530 »

Mina müün seda kuna otsustasin natuke puhastust teha kogus, krdi ei mahuta ära neid enam. Jätan kastikatega hüvasti. Ostetud mõned aastad tagasi Meelisp käest, palju seal midagi ümber tõstetud on ma ei tea, ma ei usu, et on. Hind on nii nagu on, kes tahab see pakub. 1986 hakati sellist mudelit igatahes tootma, mul on kataloogis selline info koos 5325 pildiga.
hundupoeg
Postitusi: 192
Liitunud: 23. 08. 2013 19:54
Elukoht: Võru

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas hundupoeg »

Ega mine seda asja tea ,ehk on ka mingi ylemineku varjant.Kas miskit on veel myyki tulemas veokate osas.
530
Postitusi: 10
Liitunud: 5. 11. 2010 15:25
Elukoht: Tallinn

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas 530 »

Suvalised Kamazid, minu jaoks, tulevad veel (tõenäoliselt on need sul olemas), ma ootan kuni hetkel aktuaalsed on läbi ja siis lajatan, peab vaatama, et ajastus õige oleks.
Meelisp
Postitusi: 186
Liitunud: 14. 06. 2010 11:46
Elukoht: Tallinn

Re: Kamaz 5325 Osta.ee -s

Postitus Postitas Meelisp »

530 kirjutas:Mina müün seda kuna otsustasin natuke puhastust teha kogus, krdi ei mahuta ära neid enam. Jätan kastikatega hüvasti. Ostetud mõned aastad tagasi Meelisp käest, palju seal midagi ümber tõstetud on ma ei tea, ma ei usu, et on. Hind on nii nagu on, kes tahab see pakub. 1986 hakati sellist mudelit igatahes tootma, mul on kataloogis selline info koos 5325 pildiga.
ma just tahtsin eile kirjutada, et see on ehk minu käes olnud mudel kunagi. rohkem kui 2 aastat tagasi müüsin ma enda ja isa kogu mudeleid. julgen kinnitada, et 95% minu tollal müüdud mudelitest olid sellised nagu nad tehasest tulid. kõik ratsitud ja mängitud enda kogu mudelid on mul siiani alles kuskil suvilas laste mänguasjakastis. enda jaoks oli mul kunagi selge piir tõmmatud, mis on mis. isa mul mudelite lammutamisega samuti ei tegelenud. nii mina kui isa ostsime mudelid valdavalt uuena poest. isa sai siiski märkimisväärse hulga mudeleid ka enda sõprade käest. Taasiseseisvumise järgses tuhinas kiputi sellist kraami äkki ära viskama. isa ostis sümboolse raha eest mitme sõbra käest mudeleid ära. seega ümberehitamist täielikult välistada ei saa, kuid ma pigem kahtlen selles - tollel ajal ei tegeletud sellise asjaga.
Vasta