Tumeroheline GAZ 24-02 mudel

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
jasper
Postitusi: 31
Liitunud: 5. 07. 2012 15:27
Elukoht: Tallinn

Tumeroheline GAZ 24-02 mudel

Postitus Postitas jasper »

Tervitus!

Sai siis Balti jaama turult seotatud selline isend, ise ei ole veel mudelikogumisega kaua tegelenud ja seetõttu ei oska mudeli väärtust ja autentsust hinnata. Olen kuulnud, et numbrilised tumerohelised mudelid ei ole vististi eriti levinud ja kuna mulle endale ka just see toon eriti sümpatiseerib, siis ei olnud pikka mõtlemist. Ehk oskab keegi targem öelda, kas 25 raha eest oli tegu ausa tehinguga?
IMG_0430.jpg
IMG_0432.jpg
IMG_0433.jpg
IMG_0435.jpg
IMG_0436.jpg
Kasutaja avatar
silverykssilm
Postitusi: 1887
Liitunud: 28. 12. 2005 19:31
Asukoht: Saue

Re: GAZ 24-02 Balti jaamast

Postitus Postitas silverykssilm »

Kahtlane on see must sisu.Kas neil tumerohelistel oli musti sisusi ka, seda oskab ehk keegi targem öelda.
Tagatuled on vist räbalad?
Muidu tumerohelise hinnaks 25 eurorubla on ülihea hind.
FORD - Found On Road Ded ....mina isiklikult seda arvamust ei jaga..
jasper
Postitusi: 31
Liitunud: 5. 07. 2012 15:27
Elukoht: Tallinn

Re: GAZ 24-02 Balti jaamast

Postitus Postitas jasper »

Tänud! Tagatuled tõesti räbalad, aga uued varsti olemas. Musta sisu kohta võiks siis ehk keegi veel arvamust avaldada. Kuidagi ruttu tuli see hind seal antiigiputkas alla. :roll:
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: GAZ 24-02 Balti jaamast

Postitus Postitas Priit »

Musta sisuga ilma USSRta Volgat pole ise ka siiani veel nägema juhtunud. Soovitan pöörata tähelepanu iluvõrele, kas seal on kraapimisjälgi mis annaks tunnistust mudeli lahti võtmisest.
Samas on tuua hea näide mustade istmetega USSR`ta A15 (GAZ-13 Tšaika) mis on ka üliharuldane variant, aga mis kollektsioonis täiesti eksisteerib. Nii et mine tea, ehk on sellist Volgatki väikese partiina toodetud kui valgeid või läbipaistvaid istmeid momendil võtta polnud. Kui mu mälu ei peta, siis osta.ee`s on isegi punaste istmetega Volgat müüdud.

Tagatuledest rääkides on vanemate mudelite tuled natuke väiksemad kui kaasaegsetel ja vanematel mittenumbrilistel. Võib olla on see nüanss juba teada, aga ürita siis ikka vanemad tuled külge leida.
One Vision
jasper
Postitusi: 31
Liitunud: 5. 07. 2012 15:27
Elukoht: Tallinn

Re: GAZ 24-02 Balti jaamast

Postitus Postitas jasper »

Tulede kohta ei teadnud, tänud tarkuse eest! Iluvõre on aga perfektne, niiet võta näpust :? Ehk tuleb veel ekspertarvamusi.
Crazzy007
Postitusi: 440
Liitunud: 9. 10. 2009 16:58

Re: GAZ 24-02 Balti jaamast

Postitus Postitas Crazzy007 »

Alustada on vaja sellest, kas 70.ndte lõpus tumerohelised on juba olnud või mitte? Minu käes kõik on aastadest 1980-83. Iseennast, must sisu on suht haruldane, ning kõik mudelid mida olen netis näinud on 70.ndate lõpust, selle poole pealt kõik klappib.
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Tumeroheline GAZ 24-02 mudel

Postitus Postitas Priit »

See mudel jõudis juba ca 4-5a tagasi minu kogusse ja võin tõendada antud mudeli autentsust.
Võrreldes A15 mudeliga ei saa vanemat Volga sisu muul moel mustaks võltsida kui ainult üle värvimise teel. Teatavasti on ka uuematel Volgadel must sisu ja poleks kuigi raske neid istmeid vanemasse mudelisse ümber visata, ainult et vanemad istmed on märgatavalt teistsugused. Nii et igasugune omalooming vanemate Volga istmetega on suhteliselt raskendatud.
One Vision
Heringson
Postitusi: 104
Liitunud: 6. 07. 2007 23:44
Elukoht: Tallinn
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GAZ 24-02 Balti jaamast

Postitus Postitas Heringson »

Priit kirjutas:Musta sisuga ilma USSRta Volgat pole ise ka siiani veel nägema juhtunud. [...] Samas on tuua hea näide mustade istmetega USSR`ta A15 (GAZ-13 Tšaika) mis on ka üliharuldane variant, aga mis kollektsioonis täiesti eksisteerib.
Vaatasin ka oma Volgad üle - mul on olemas 2 musta sisu ja ilma USSRta, üks veel Mižaga. Sedaan on ühest inimese kollektsioonist, kes pole kindlasti seda näppinud, värv on ka ergum, kui pildil paistab. Teise osas mul ka otseseid kahtlusi pole - tundub ka nagu õige kõik.

Tumeroheline on ka - USSRta, aga läbipaistvat istmed.

Ehk siis musta sisuga Volgad täitsa olemas. Must sisu ja tumeroheline on kindlasti väärt tehing.

Ka A15 on musta sisuga olemas - Priit, kui haruldane see siis on?
Manused
Mustad sisud.jpg
Priit
Postitusi: 1023
Liitunud: 8. 12. 2010 20:43
Elukoht: Tallinn

Re: Tumeroheline GAZ 24-02 mudel

Postitus Postitas Priit »

A15 musta sisuga on mul endal lausa 2tk ja arvestades, et hiljaaegu keegi seda osta ei tahtnud, siis ilmselt mitte väga haruldane :mrgreen: Ta ei ole midagi ulme kallist, aga muidugi iga päev kohalikul järelturul ei kohta. Aastas korra käib ikka osta.ee`st läbi. Kahjuks on teda äärmiselt kerge võltsida nii et mudeli teada olev minevik on tema ostmisel päris suur boonus.
One Vision
Vasta