Mudelite põhjade vahetus

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
Crazzy007
Postitusi: 440
Liitunud: 9. 10. 2009 16:58

Mudelite põhjade vahetus

Postitus Postitas Crazzy007 »

Nii, kallid kollegid kollektsionäärid :)

Selline küsimus: Mida te arvate põhjade vahetusest? Ja kas ise tegelete sellise asjaga? Minu isiklik arvamus, et teatud piires seda saab teha. Nt. kui olemas üks täitsa korralik ilus M24 Сделано в СССР Волга aga numbrita ja samuti olemas sama värvi kere ilma kapotita ja ustedeta koos numbrilise põhjaga, ühesõnaga ront. Kuidas te arvate, kui panna seda A14 põhja uuema kere alla, kas see on kuritegu või mitte? Mina isiklikult arvan, et tohib a) kui mõlemad mudelid on tehtud NSVL'is b) uuema kere värvi ja geomeetriline lahendus oli numbriliste mudelite ajal c) ülejäänud osad on samuti vahetatud ajale vastavate osade vastu (tavaliselt sisustus).
marek
Postitusi: 79
Liitunud: 28. 12. 2005 18:44
Asukoht: Pärnu

Re: Põhjade vahetus :)

Postitus Postitas marek »

ca. 6-7 aastat tagasi komplekteerisin ise samuti omale vajalikest ja headest juppidest parimad masinad kokku, aga hiljem pole seda teinud enam. Otseselt kvaliteedil mingil vahet pole, aga ise tehes jääb ikka teadmine, et asi pole "päris õige". Eks see suhtumise asi ole, reaalses elus mingit vahet pole.
Kasutaja avatar
newvadik
Postitusi: 2984
Liitunud: 22. 05. 2006 21:05
Asukoht: tallinn

Re: Põhjade vahetus :)

Postitus Postitas newvadik »

Andrei, ma arvan , et aus vahetus on ainult näiteks numbriliste 83-87a. ja numbrita 87-90a. mudelite vahel -just nendel olid sarnased osad , kerel kirjad jne.Ka need mudelid on praktiliselt katkuvabad , mida ei saa öelda 90-ja 70-ndate mudelitest .
-------------------------------------
+372 516 2357
new_vadik@mail.ru
katikvadik@mail.ru
Crazzy007
Postitusi: 440
Liitunud: 9. 10. 2009 16:58

Re: Põhjade vahetus :)

Postitus Postitas Crazzy007 »

Just seda ma mõtlengi.
Kasutaja avatar
Reix
Postitusi: 62
Liitunud: 4. 02. 2007 17:04
Asukoht: Tallinn - Haapsalu - Järvakandi

Re: Põhjade vahetus :)

Postitus Postitas Reix »

Ma arvan nii, et seni, kuni see mudel jääb põhjavahetaja riiulisse, pole häda midagi.
Küll on pisut ebaaus see kellelegi väheteadlikule originaalse numbrilise pähe maha parseldada.
Müües võiks siis ostjat teavitada antud operatsiooni läbiviimisest.
Vasta