Moskvitš 2715 nummerdatud käsitöömudel

Kõik, mis puudutab mudeleid mõõtkavas 1:43.
Vasta
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Moskvitš 2715 nummerdatud käsitöömudel

Postitus Postitas marko »

Minu kogus on üks huvitav nn. "numbriline" mudel. Tegu on Moskvitš 2715 "pirukakäru" mudeliga. Tehtud on see Riia meistri Igori poolt kasutades alusena AGAT/Tantali mudelit Moskvitš Pikap. Minu kogus olev mudel kannab numbrit 468. Kokku olevat tehtud neid mudeleid 480. Esimesed paarsada on oranzi ja sinakas-rohelist värvi, hilisemad sinist värvi.
Manused
iz2715.jpg
Martinius
Postitusi: 8
Liitunud: 1. 06. 2006 13:18
Asukoht: Lahti, Soome

Postitus Postitas Martinius »

Minu kogus on üks huvitav nn. "numbriline" mudel. Tegu on Moskvitš 2715 "pirukakäru" mudeliga. Tehtud on see Riia meistri Igori poolt kasutades alusena AGAT/Tantali mudelit Moskvitš Pikap. Minu kogus olev mudel kannab numbrit 468. Kokku olevat tehtud neid mudeleid 480. Esimesed paarsada on oranzi ja sinakas-rohelist värvi, hilisemad sinist värvi.
Esimesel pildil on mudel numbriga 165 (Pilt rcforum.ru-st), teisel minu mudel, mis on saanud täiendust ühe Eesti meistri käe all kirjade ja reg. numbrite osas.
Tore teada, sest mul on ka selline mudel olemas, aga selle number on 116 ja ta on sinist värvi :roll: See võib tähendada ainult seda, et esimese paarsada mudeli hulgas oli ka siniseks värvituid, muidugi kui need numbrid tähendavab mudelite valmimisjärgust.. :?
Manused
Siin pilte minu IZH/Moskvitchist;
Siin pilte minu IZH/Moskvitchist;
Martinius
Postitusi: 8
Liitunud: 1. 06. 2006 13:18
Asukoht: Lahti, Soome

Postitus Postitas Martinius »

ja tagant
Manused
ja tagant
ja tagant
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 1898
Liitunud: 28. 12. 2005 18:10
Elukoht: Tallinn

Postitus Postitas marko »

Kohe peaks minu kogusse veel üks selline Moskvitš tulema (ostsin ülimalt soodsalt ebay oksjonilt). Saab siis teada, mis number seekord. Aga üldiselt on see numbrite ja värvide jaotus mul võetud rc-forumi infost. Võimalik, et neid värvivariante on tegelikult veel, olen näinud pilte ka rohelistest pirukakärudest. Kas sama meistri töö, selles pole eriti kindel.
Vasta