DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Uudised lähemalt ja kaugelt, lühidalt ja konkreetselt. Lisa ka viide allikale ja võimalusel ka pilt.
Kasutaja avatar
newvadik
Postitusi: 2986
Liitunud: 22. 05. 2006 21:05
Asukoht: tallinn

Re: DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Postitus Postitas newvadik »

Selle aasta algul läks Pobeda uuele ringile , auto aga peaks meie Pobedaga samal ajal valmis saama , ehk kaks korda tihedamini lähevad uued komplektid müüki (või iga nädal kaks komplekti korraga) ...
Aastaks 2015 aga uus auto ette valmistatud - ZIS 110 :!:
-------------------------------------
+372 516 2357
new_vadik@mail.ru
katikvadik@mail.ru
fred
Postitusi: 92
Liitunud: 26. 02. 2010 16:56
Elukoht: Tallinn

Re: DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Postitus Postitas fred »

Ise mõtlesin, et jätkavad Gaz 21 :D!
Simmtann
Postitusi: 587
Liitunud: 30. 12. 2005 21:51
Asukoht: tallinn, nõmme , kiwa

Re: DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Postitus Postitas Simmtann »

Siim Tamme ratsionaliseerimisnõuanne No.1.

kui jõuame uste komplekteerimiseni, siis minul vähemalt esines mõningaid tõrkeid tootja poolt pakutud lahendustega.
* ma ei oska teha sellist sõlme, mis libiseks kuni soovitud kauguseni, seega jäi akna tõstuki nöör liiga lõdvalt.
* nöör libises rulliku peal, ning klaas ei tõusund.

lahendused -

* istruktsioon näeb ette nööriga teha üks ring ümber suure rulliku, mina tegin kaks. nööri on selleks piisavalt.
* nööri lõpetamiseks pakub tootja teha sõlm, mis takistaks nööril "lahti tulla." Kasutasin nööri otsa fikseerimiseks tavalist isoleerteipi. proovisin, isegi päris lolli jõuga tõmmates ei tule teip lahti ning samuti ei sega ta kuidagi akna liikumist, seega on kokkuvõttes hulka kiirem ja lihtsam lahendus.


Ilmselt niisama natuke keeruline aru saada, aga protsessi käigus võiks eelnev jutt loogilisena tunduda.

P.S.
mina panen oma vene keele oskusetuse tõttu kogu asja kokku piltide järgi, seega kui sama jutt tekstist välja on loetav ajakirjades, siis...

Tanel
sviljar
Postitusi: 169
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Postitus Postitas sviljar »

Mina sain kusjuures ilusti täpselt juhise järgi aknad tööle. Nati keeruline oli aga pidi parajaltpingule tõmbama. vist pidi aken alumises asendis olema. Sõlm täitsa ok teha, panin sõlme keskele nõela ja lükkasin sõlme täpselt klaasi vastu välja, toimib :)

Viljar
onu jaan
Postitusi: 286
Liitunud: 5. 11. 2010 19:24
Elukoht: Kilingi Nõmme

Re: DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Postitus Postitas onu jaan »

Naisel peenemad ja osavamad näpud, tema sõlmib ja töötab :lol:
sviljar
Postitusi: 169
Liitunud: 27. 12. 2009 10:43
Elukoht: Tartu
Asukoht: Tartu

Re: DeAgostini . GAZ M 20-Pobeda . Mõõtkava 1:8

Postitus Postitas sviljar »

Ega jah, pikad küüned teevad asja veel lihtsamaks ja peened näpud. Ühel uksel vaja veel see sõlmevärk teha, kui ajakiri tuleb, siis vaatan, kuidas naine ära teeb selle.
Vasta